(067) 467 33 66 (067) 467 33 67 (067) 467 33 23
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукціїДвері SKAALAРозсувні двері SKAALA

Розсувні двері SKAALA

Впевненість, інноваційність, естетика

Давно відомо, що для зору та нервової системи дуже корисно щоранку по десять хвилин дивитися у вікно, це не тільки лікувальна процедура, це дивовижний заряд позитивної енергії сутра і на цілий день. За цей час можна остаточно прокинутися, зібратися з думками, зрозуміти яка погода на вулиці, що надіти перед виходом з дому. І це просто вікно, а якщо це не вікно, а цілі розсувні двері для заміського будинку, величезного розміру на всю висоту стіни ... Цей вид дверей останнім часом користується все більшим попитом в усьому світі, а тепер у нас з'явився механізм для розсувних дверей в Києві .

Терасні або панорамні двері Skaala виготовлені з двокамерним склопакетом, ця дерево-алюмінієва конструкція надійно захистить Вас від агресивного навколишнього середовища, збереже тепло у Вашій оселі, вбереже Вас від сторонніх шумів і порадує підвищеною кількістю проникаючих в будинок сонячних променів. У компанії Skaala є три варіанти таких дверей, що розрізняються за принципом відкривання.

Паралельно-розсувні двері Skaala - відомі так само, як двері «купе». У цій конструкції при відкриванні стулки дверей безшумно пересуваються паралельно один одному. Цей вид дверей зручний своєю компактністю, він підходить для не широкий прорізів (через обмеження маси в 200 кг). Його часто використовують, як вхідні двері.

Підйомно-розсувні двері Skaala- простий у використанні механізм, в якому для того що б відкрити двері її потрібно спочатку підняти, а потім відсунути в сторону на необхідну відстань. Єдина їх відмінність від вищеописаних паралельно-розсувних дверей полягає в тому, що ці двері легко встановлюються в широкі прорізи (їх обмеження по вазі 400 кг).

У складних дверях Skaala при відкриванні стулки НЕ відсуваються, а складаються, як віяло. Складні двері так само компактні і прості у використанні, як і попередні розсувні. Для них підходять дуже широкі прорізи, завдяки яким простір виходить максимально заскленим, дозволяючи мешканцям будинку насолоджуватися чудовими краєвидами, купаючись в сонячних променях, легко проникають в приміщення.

×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення