(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукціїВікна SKAALAВікна SKAALA Scandic

Вікна SKAALA Scandic

Вікна скандинавського типу Skaala Scandic

Лінійка Skaala Scandic виконана за всіма правилами і стандартам європейської практики. Вікна цієї лінійки легко справляються з усіма, покладеними на них обов'язками: пропускають в будинок природне світло, захищають приміщення від пилу, опадів, вітру, неприємних запахів і звуків, через них приємно дивитися на денні пейзажі і нічний зоряне небо.

В основу Skaala Scandic лягла конструкція Норвезького вікна, яке відкривається назовні. Крім всіх інших, властивих продукції Skaala позитивних характеристик, ці дерев'яні вікна за фінською технологією мають кілька варіантів розташування стулок - повороти вікна на 180, 90 і 45 градусів в 2х напрямках:

Поворот на 180 ° - стулка вікна повертається навколо своєї горизонтальної осі, вікно відкривається в двох напрямках - традиційно всередину приміщення і назовні, а завдяки вбудованому фіксатора вікно можна залишити в режимі провітрювання.

Підвісна віконна стулка дає можливість вікна повертатися на 180 ° вертикально - так званий, класичний бічний поворот, який при необхідності перетворює звичайне вікно в аварійний вихід.

Бічний поворот на 90 ° - опціонально повторює підвісну стулку з поворотом на 180 °. Вікно також просто в обслуговуванні і може використовуватися як запасний вхід.

Бічний класичний поворот - традиційне вертикальне відкривання, може використовуватися як для вікон, так і для балконних дверей.

45 градусний поворот вікна з підвісною по горизонталі стулкою - оптимальний для режиму провітрювання.

Дерево алюмінієві вікна Scandic безпечні і прості у використанні і обслуговуванні, вікна легко миються.

Ще один бонус, вікна Skaala Scandic можуть бути обладнані клапанами вентиляції для провітрювання приміщення, які видно тільки зсередини, і не порушують цілісного архітектурного вигляду екстер'єру.

×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення