(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукціїБітумна черепиця Katepal
Бітумна черепиця KATEPAL Вентиляція VILPE Дерево-алюмінієві вікна і двері Skaala Композитна черепиця Roser Водостічна система REGENAU Corotop - покрівельні мембрани і аксесуари Будівельна компанія «MKM Construction»

Бітумна черепиця Katepal

На покрівельному ринку зараз немає проблем з вибором різних матеріалів, але є підступ в іграх «ціна / якість» або «довга служба покрівлі». І нехай за останні роки з'являються якісь нові виробники і їхні матеріали, але завжди існують незламні істини, властиві тільки тим покрівельним матеріалам, які складаються з багаторічної довіри до бренду, відгуками покупців, довговічності і часу перебування на ринку. Справжнім прикладом такої якості є KATEPAL.

ТМ Katepal (Катепал) - справжній фінський продукт, який був розроблений і вдосконалюється вже більше 65 років (з 1949 року). Бітумна черепиця - це метрові гонти, які по черзі укладаються і герметично зчіплюються між собою спеціально розширеною по основі клейовою смугою. Такою черепицею можна покрити абсолютно будь-який тип покрівлі - від круглої і зігнутої, як церковні куполи, до багатокутних форм покрівель. У 2015 році фахівці заводу-виробника ТМ Katepal винайшли нову форму бітумної черепиці - Ambient (Амбиент), схожого серед інших виробників немає. Дуже цікаво виглядає на похилому даху, надаючи незвичайний 3D-ефект світло-тіні, переливаючись на сонці різнорівневими пелюстками. Крім колекції Амбіент, ТМ Katepal має велику різноманітність форм порізок гонту.

Тут до Вашої уваги колекції Manshion (Меншен), Katrilli (Катріллі), Jazzy (Джазі), Foxy (Фоксі), Classic KL (Класік КЛ), Rocky (Рокі), 3Т, Forte (Форте). Покрівля Катепал відрізняється надзвичайною функціональністю, а також унікальними характеристиками, тому така покрівля здатна зробити Ваш будинок затишним і теплим. Бітумну черепицю Katepal можна укладати на покрівлі будь-якої складності та конструкції, при використанні наплавляючого  килима, кут нахилу скатної покрівлі може становити мінімум 3°, при використанні підкладкового килима Super Base (Супер Бейс) ТМ Katepal, кут нахилу ската можна використовувати мінімум 8°, а при монтажі підкладкового килима Lite Base (Лайт Бейс) кут нахилу повинен складати мінімум 12°. Ну і далі, кут нахилу скатної покрівлі може становити до 90° градусів. Якщо монтаж черепиці буде виконано якісно і з дотриманням всіх інструкцій і рекомендацій, то така покрівля прослужить Вам довго, не доставляючи будь-яких неприємних сюрпризів.

Katepal Mansion – двошарова черепиця нового покоління для виготовлення якої використовується традиційний для Katepal СБС-модифікований бітум. Katepal Mansion – єдина у світі двошарова черепиця з СБС-модифікованого бітума
КОРИЧНЕВИЙ
ЧЕРВОНИЙ
ЧОРНИЙ
М'яка покрівля Katepal 3T - класичного вигляду, однотонна, прямокутної форми з трьома пелюстками на гонті. Строгий і консервативний вид м'якої покрівлі Катепал 3Т здатний надати елегантний і спокійний зовнішній вигляд будь-якій будові.
Гнучка черепиця Katepal Jazzy (Катепал Джазі), завдяки змішанню чорних і пофарбованих гранул, створює на покрівлі химерний малюнок, що переливається. При укладанні підкладкового матеріалу по всій поверхні покрівлі - гарантія 20 років!
Гнучка бітумна черепиця колекції KATEPAL Foxy має особливу ромбоподібну форму з плавними лініями пелюсток. Така черепиця здатна створити на покрівлі гарний малюнок морських хвиль.
Одношарова гнучка черепиця на основі CБС-модифікованого бітуму! Forte - гнучка черепиця з новою формою і традиційно елегантним виглядом, новинка компанії-виробника Katepal. Завдяки новій унікальній формі нарізки, на покрівлі утворюються ефектні багатогранні переливи. У колекції є три кольори, які ідеально підійдуть під будь-який дизайн Вашої оселі.
Використання в конструкції покрівлі гнучкої черепиці Катепал Katrilli дозволить надати їй об'ємний рельєф. Цей зоровий ефект досягається завдяки «тіням» в верхніх частинах черепиці. Різноманітні забарвлення бітумної черепиці KATEPAL Katrilli мають натуральні, природні відтінки - це дозволяє підібрати покрівельне покриття практично для будь-якого архітектурного проекту.
Це класична колекція черепиці, що має шестигранну форму і однотонне забарвлення. Як і вся продукція KATEPAL, черепиця серії KL відрізняється великим терміном служби і 20-річною гарантією за умови укладання на підкладковий матеріал.
Покривши дах будинку гнучкою черепицею KATEPAL Rocky, можна домогтися схожості зі старовинною покрівлею, завдяки прямокутній формі черепиць. Бітумна черепиця колекції Rocky має багато варіантів колірного оформлення, що дозволяє створити естетичне покриття покрівлі для будинку будь-якої архітектури.

Покрівля даху може проводитися різноманітними матеріалами. Вибір матеріалу залежить як від ваших особистих побажань, так і від клімату в якому ви живете. Все більшої популярності набирає м'яка черепиця. Також вона відома як бітумна або гнучка. Вона представляє із себе плоскі листи, які мають фігурні вирізи з одного боку. Гнучка черепиця може бути абсолютно різної форми: овальної, шестигранної, трикутної, прямокутної, навіть хвилеподібної. Крім того, цей вид покрівлі має широкий асортимент кольорової гами. До речі, від останнього залежить також показник ціни м'якої покрівлі.

М'яка черепиця використовується для сктаних дахів, які мають певний ухил. Її застосовують не тільки для нових дахів, а також її для реконструкції старих. Відзначимо, що гнучка покрівля підходить для будівель будь-якого типу як для промислових, так і для громадських або приватних будинків.

Чому даний матеріал користується такою популярністю? Давайте докладніше розглянемо, чим м'яка черепиця виділяється серед інших матеріалів.

 • Економічна
 • Не видає звуків під час дощу
 • Є тепло- та звукоизолятором
 • Не схильна до іржі, гниття, корозії
 • Водонепроникна
 • Не потребує  громовідводу
 • Легко затримує сніг
 • Довговічна (служить до 50 років)
 • Стійка до перепадів температури
 • Може витримати дуже сильний вітер
 • Добре лягає і на нерівний дах
 • Доступна вартість
 • Простий монтаж.

Якщо говорити в контексті м'яка покрівля/ціна, то тут можливі варіанти. Вартість може коливатися від декількох параметрів: заводу-виробника; від технології виготовлення; моделі. На ринку ви зможете знайти підходящу для вас ціну. Так як є варіанти і економ класу і більш дорогі. Придбати цей матеріал є можливість в будь-якому магазині, який спеціалізується на покрівлі.

Бітумна черепиця KATEPAL виготовляється з найдорожчих матеріалів, які відповідають загальноприйнятим стандартам. Відомо, що архітектурний проект повинен відповідати двом вимогам: естетичності і функціональності. Професіонали намагаються використовувати в роботі продукцію Катепал, так як вона є запорукою успішної роботи. Сьогодні, Катепал має кілька напрямків, які мають попит у сфері дизайну і будівництва. Український ринок пропонує гнучку черепицю високої якості і стандартів. З усіх матеріалів для покриття покрівлі, тільки черепиця Katepal володіє витонченим зовнішнім виглядом і елегантністю. Завдяки різній кольоровій гаммі і формі, черепиця Катепал здатна удосконалити будівлі і робити їх неповторними. З тих пір, як з'явився продукт, в дизайні почалася нова ера. Катепал купити Київ.

Продукція КАТЕПАЛ використовується в будівництві максимально, завдяки тому, що даний продукт ідеально виглядає на будь-якій поверхні будівлі. Особливо цей матеріал використовується на дахах, які мають максимальну складність. Серед переваг черепиці Katepal можна виділити такі фактори, як: економічність, ізоляцію звуку і тепла, непроникність води, стійкість кольору і несприйнятливість до корозії. Крім цього, варто виділити можливість використання Катепал при перепадах температури і пристосованість матеріалу за рахунок еластичності. При демонтажі конструкції Катепал, немає необхідності використовувати спеціальні інструменти.

Фінський бренд KATEPAL - виробляє черепицю на протязі вже сімдесяти років. В даний час, завод, який виготовляє продукт Катепал, є головним постачальником м’якої покрівлі. Метод установки даного продукту має на увазі самосклеювання  за допомогою покрівельних цвяхів. Завдяки малій вазі, процес монтажу - досить легкий. При цьому не виникає потреби в посиленні будівельної системі і монтажі, крім цього є доставка Katepal. Асортимент Katepal купити Київ збільшується з кожним роком. Що не може не радувати споживачів продукції. Покрівля Катепал, застосовується для складних форм, де використання інших матеріалів неможливо. Черепиця Katepal при цьому забезпечує ідеальну герметичність даху. М'яка покрівля Катепал - красиво і сучасно, а також дуже модно. Бренд Катепал, протягом багатьох років, залишається запорукою довговічності і бездоганного зовнішнього вигляду. Компанія Katepal знаходиться на шляху до того, щоб стати першим виробником, який буде базувати свою роботу на інноваційних технологіях.

На сьогоднішній день, компанія Катепал представляє такий спектр послуг: повний асортимент продукції і комплектуючих матеріалів, консультацію професіоналів зі зведення покриття, адаптивні підходи до роботи і письмову гарантію від виробника на двадцять років. Крім цього, довіряючи Katepal, можна бути впевненим в тому, що даний продукт стане незамінним помічником у вашому будівельному процесі і виправдає всі очікування з приводу якості та надійності.

×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення