(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукціїБітумна черепиця KatepalКолекція FOXY

Колекція FOXY

Гнучка черепиця Katepal - Колекція FOXY

Покривши дах будинку гнучкою черепицею KATEPAL FOXY, можна домогтися схожості зі старовинної покрівлею з гонту завдяки прямокутній формі черепиці. Бітумна черепиця колекції FOXY має чотири варіанти колірного оформлення, що дозволяє створити естетичне покриття покрівлі для будинку будь-якої архітектури.

Гнучка крівля FOXY KATEPAL

Гнучка черепиця KATEPAL Foxy створювалася з урахуванням особливостей нашого клімату. Технічні характеристики бітумної черепиці дозволяють використовувати її в широкому діапазоні температур - від -50 до +110 градусів, тому дахи будинків, покриті черепицею KATEPAL, можна зустріти і на чорноморському узбережжі, і на півночі країни. М'яка черепиця KATEPAL Foxy здатна без зусиль протистояти будь-яким атмосферним впливам, таким як сніг, дощ, град чи сильний вітер. Матеріали, з якої виготовлена ​​гнучка черепиця не схильні до корозії, гниття, механічних пошкоджень і впливу ультрафіолетового випромінювання.

М'яка черепиця Катепал Фоксі має оптимальне співвідношення ціни і якості, томі і обсяги продажу її постійно ростуть. Крім того, роботи по монтажу покрівлі з покриттям із бітумної черепиці також відрізняються досить демократичною ціною внаслідок того, що технологія укладання такого покрівельного матеріалу не відрізняється особливою складністю. Монтаж черепиці KATEPAL Foxy не потребує від бригади монтажників будь-яких особливих знань і застосування дорогого обладнання. Покрівельні роботи можна виконати навіть самостійно із застосуванням інструментів, які знайдуться в господарстві кожного домашнього майстра.

Екологічно чисті матеріали, з яких виготовлена ​​гнучка черепиця KATEPAL колекції Foxy, відповідають найжорсткішим європейським стандартам якості. За умови правильного монтажу виробник дає гарантію на дахове покриття із гнучкої черепиці KATEPAL протягом 20 років, а реальний термін служби складає близько 50 років.

Доступні кольори Katepal FOXY:

Колекція:
Foxy

Colour:
brown
Колекція: Foxy
Колір: Коричневий
Колекція:
Foxy

Colour:
dark grey
Колекція: Foxy
Колір: Темно сірий
Колекція:
Foxy

Colour:
black
Колекція: Foxy
Колір: Чорний

Характеристики бітумної черепиці FOXY KATEPAL

Колекція:FOXY
Розмір гонта:1,0 м. х 0,317 м.
Вага 1 кв.м. покриття:8 кг.
Об’єм в упаковці:3 кв.м готового покриття
Температурний діапазон:від -55 С до +110 С
Письмова гарантія:20 років
Метод встановлення:самонаклеювання з фіксацією покрівельними цвяхами

Схема гонта м’якої покрівлі FOXY KATEPAL:

×
×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення