(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукціїПокрівельні матеріали та аксесуари Corotop

Покрівельні матеріали та аксесуари Corotop

Ще хочемо розповісти Вам про такий покрівельний матеріал, як супердифузійні мембрани COROTOP виробництва Польщі.

Покрівельні мембрани та аксесуари

Оскільки, в останні роки модною тенденцією стало використання підпокрівельного простору в якості житлового, то нині супердифузійні мембрани COROTOP - найоптимальніше рішення для облаштування скатних дахів і вентильованого простору. Мембрана потрібна для відводу вологи з утеплювача і для захисту від проникнення водяної пари, що утворюються у внутрішніх приміщеннях в результаті життєдіяльності людей. Також, мембрана замінює собою гідроізоляційні плівки, які так недоречно створюють під покрівлею ефект сауни. Так багато хто із практикуючих покрівельників розуміють, що при використанні звичайних низькопаропроникних плівок важко витримати величину вентиляційного зазору, а це неминуче призведе до зволоження теплоізоляції. Надлишкова вологість призводить до намокання утеплювача, і, отже, зниження його теплотехнічних характеристик, промерзання даху і утворення криги на покрівельному покритті, гниття крокв і обрешітки, появі цвілі і псування внутрішньої обробки приміщень.

Завдяки високій паропроникності мембрани COROTOP,  її можна укладати впритул на теплоізоляцію без дотримання вентиляційного зазору. Також, таке укладання дозволяє уникнути вивітрювання утеплювача. Структура мембран COROTOP - це тришаровий високопроникний  матеріал з армованою решіткою з поліпропіленових волокон. На мембрані розташовані спеціальні малюнки, що спрощують її монтаж. Всі стики (внапуск) мембран необхідно з'єднувати спеціальними клейкими стрічками для з'єднання покрівельних мембран. І ще такий цікавий момент - ви можете використовувати COROTOP як вітроізоляційну мембрану в ході будівництва.

Завдяки невеликій вазі і хорошим гідроізоляційним властивостям, мембрана може застосовуватися в будь-яких кліматичних зонах і укладатися за будь-яких погодних умовах (навіть при негативних температурах) без втрати своїх властивостей.

І найважливіше для власників будинків і для покрівельників - навіть якщо ви не встигаєте вчасно отримати наступні матеріали для монтажу покрівлі, а мембрана COROTOP вже на вашій даху, то ви можете не переживати за її якість і знос. Завдяки спеціальним стабілізуючим добавкам, високоякісній ламінації і підвищеному опору впливу УФ променів, монтаж самого покрівельного покриття може початися із запізненням - навіть до трьох місяців. А інноваційні технології та новітні досягнення в області розробок покрівельних матеріалів, привели до створення неперевершеного продукту COROTOP з високою паропроникністю, водонепроникністю, збереженням здорового мікроклімату, вогнестійкістю і, що важливо, з привабливою ціною.

×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення