(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаКаталог продукції
Бітумна черепиця KATEPAL Вентиляція VILPE Дерево-алюмінієві вікна і двері Skaala Композитна черепиця Roser Водостічна система REGENAU Corotop - покрівельні мембрани і аксесуари Будівельна компанія «MKM Construction»

Каталог продукції

Бітумна черепиця виготовляється тільки з дорогої, високоякісної сировини. Європейський сертифікат якості ISO 9001. відповідає всім європейським вимогам EN 544. Ви нічим не ризикуєте. 20 років прямої гарантії від фінського заводу «KATEPAL OY». «KATEPAL» виробляє унікальну довговічну основу покрівлі - мембрани, підкладкові килими, ендови
Щільно прилягаюча дерево-алюмінієва конструкція гарантує високу функціональність навіть для великих вікон, а акуратна фурнітура не ускладнює елегантну дерев'яну поверхню.
Продовжуючи століттями сформовані традиції, творці композитної черепиці Roser представляють Вам чудову колекцію Spany, CLEO, STONE WOOD SHAKE, ROSER BOND, ROMAN CLASSIC ROWOOD, PIANO.
Як то кажуть «готуй сани влітку», так і про комфортне життя потрібно подбати заздалегідь. Як би всім нам не хотілося жити в постійному теплі і радіти теплим променям сонця, але ми живемо в країні, де притаманне значне регіональне коливанням кількості опадів і їх розподілу протягом року.
Оскільки, в останні роки модною тенденцією стало використання підпокрівельного простору в якості житлового, то нині супердифузійні мембрани COROTOP - найоптимальніше рішення для облаштування скатних дахів і вентильованого простору.
×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення