(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаПро компаніюІсторія компанії

Історія компанії

Компанія «МКМ-Груп» була створена в 2011 році групою топ-менеджерів, які раніше працювали в провідних покрівельних компаніях України. У штаті «МКМ-Груп» на сьогоднішній день працює більше 20 чоловік.

У 2011 році був підписаний договір про партнерство з компанією БК «Основа будівництва». Також, було укладено договір про партнерство з будівельною компанією «Акрополь».

Першим глобальним проектом стало укладення контракту з заводом «KATEPAL OY» на поставку покрівельного матеріалу «KATEPAL».

На сьогоднішній день Компанія «МКМ-Груп» є ексклюзивним постачальником торгової марки «KATEPAL» на територію України.

За короткий термін компанія створила дилерську мережу по всій Україні, яка налічує понад 200 великих і дрібних дилерів. У планах компанії відкриття регіональних складів по всій Україні.

В кінці 2012 року між нашою компанією та південнокорейською компанією «ROSER» був підписаний договір про продаж у території України елітної композитної черепиці (Південна Корея).

Компанія «МКМ-груп» є ексклюзивним дистриб'ютором ТМ «Розер» в Україні.

Розвиток компанії ми бачимо в розширенні лінійки якісної продукції, що імпортується в Україну.

Правильна цінова політика, зручна і швидка логістика, а також 10-річний досвід роботи, з побудовою дилерської мережі, дозволили нам в короткі терміни стати лідером на покрівельному ринку України.

Запорукою успіху так само є підвищення рівня знань фахівців (покрівельників і менеджерів) за допомогою теоретичного і практичного навчання.

×
×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення