(067) 363 77 11 (067) 777 55 51
Де купити
Актуальні ціни
ГоловнаСпівробітництво

Співробітництво

Компанія МКМ ГРУП зацікавлена ​​в створенні регіональної дилерської мережі, і рада укладати нові договори з дилерами. У зв'язку з цим, компанія пропонує максимально вигідні умови для співпраці.

Основні пріоритети нашої роботи:

  • бездоганна якість пропонованих матеріалів
  • гнучка цінова політика
  • індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • надійність в постачанні
  • висококваліфікований досвідчений персонал

Ми налаштовані на довгострокову і продуктивну роботу з Вами, засновану на розумінні загальних інтересів. Для цього розроблений комплекс програм, спрямованих на формування міцних довірчих відносин між нашою компанією та нашими дилерами.

На сьогоднішній день наша компанія плідно співпрацює з клієнтами, що стали вже постійними партнерами, і відкрита для обговорення взаємовигідних умов з новими дилерами, як працюючими, так і тими, що тільки починають свій бізнес.

Наші зобов'язання йдуть далі, ніж просто поставка якісного матеріалу для покрівлі. Ми хочемо бути впевненими, що архітектор або інвестор залишився повністю задоволений зовнішнім виглядом і функціональністю нашої продукції. Тому ми повністю занурюємося в ідеї проекту, починаючи з самої початкової ідеї до готового проекту. Будь Ви архітектор, генеральний підрядник або покрівельник, ми готові допомагати Вам.

Наші переваги перед іншими компаніями - це великий досвід робіт в сфері реалізації будівельних, покрівельних, вітро- паро- тепло- гідро ізоляційних матеріалів, що сформувалася команда фахівців, гнучкий підхід до потреб клієнтів, а також ідеальне співвідношення ціни і якості.

Найціннішими якостями в нашому колективі вважаються результативність, професіоналізм. Всі ці якості застосовні до наших послуг в повній мірі.

Ми завжди бережемо ім'я своєї фірми і зберігаємо вірність нашим принципам. Наша зброя в конкурентній боротьбі - не прагнення дати найнижчу ціну, а поєднання високої якості матеріалів та професійних послуг. Для компанії не існує дрібних клієнтів - всі замовники гідні сучасних технологій і грамотного сервісу. Дякуємо своїм постійним партнерам і запрошуємо до співпраці всіх, для кого професіоналізм є визначальним критерієм в роботі.

Ми завжди раді Вам допомогти, надати консультацію за матеріалами, відповісти на усі питання!

Бітумна черепиця рулонні матеріали
Дерев'яні двері та вікна від Skaala
Композитна черепиця
Водостічні системи Regenau
Покрівельні мембрани
×
×
×
Зворотній дзвінок
×
Форма замовлення